En Yakın Tabelacı

En Yakın Tabelacı
En Yakın Tabelacı
En yakın tabelacı

En Yakın Tabelacı

en yakın tabelacı, söylüyor;

İş alanlarının yada iş yerlerinin müşteriler ile kurduğu ilk diyalogdur tabelalar. Bu sebepten ötürü birçok işyeri tabelaları tercih etmektedir. İnsanlar için ilk başta göze çarpan ve sunacağınız hizmetin bir ön göstergesidir tabela. Bu sebepten dolayı iş yerleri için en önemli faktörlerden birisi olmuştur. İlgi çekici olmayan ve sıradan bir tabela ile attığınız ilk adımda başarılı bir şekilde ilerleyemeyeceğinizin de başlangıcıdır aslında. Tabelamızın görüntüsü, gözümüze hitap etmesi atacağımız adımda bizi bir adım daha öne taşıyan en önemli olaylardan bir tanesidir.

 

Anlamı olmayan, yazım kurallarına dikkat edilmemiş ve renk uyumları olmayan kirli bir tabela size baştan kaybettirecek bir görüntü olacaktır. Bu yüzden tabelanın yazımından renk uyumuna kadar her şeyine dikkat etmemiz gerekmektedir. “Ne de olsa bir tabela değil mi “ derseniz baştan çok şey kaybetmiş olacaksınız. Müşteriyi ilk olarak cezbeden şeydir tabela. İlk gördüğümüz zaman dikkat ve ilgi çekmesi çok önemlidir.Bunları da göz önünde bulundurduğumuzda tabelayı gördüğümüz zaman bizi yormayan, uzun yazıları olmayan tabelaları tercih etmemiz gerekmektedir. Kısa ve öz olmalıyız bu konuda.Okuyucuyu yormadan ona vereceğimiz hizmetin , yerin kalitesinin hepsini anlamasını sağlamalıyız.İlk görüşte müşteriyle iş yeri arasındaki güveni, vereceği hizmetin kalitesini başta tabela sağlamaktadır. Yani bu güveni ilk başta bize tabela vermektedir.

 

En yakın tabelacı olarak temel amacımız müşteriyi tabela ile çekmektir. Bunun yanında iyi bir tabela sadece güzel bir görüntü oluşturmakla kalmayıp profesyonelliği de gözler önüne sermektedir. Yaptığımız iş ile ilgili uyumunu da göz önünde bulundurmamız gerektirmektedir tabi. Müşteri yada alıcı tabelayı görüp içeri girdiğinde bir süprizle karşılaşmak istemeyecektir hâliyle. Aksi taktirde tabela amacının dışında bir görüntü olur sadece.

 

Tabelamız aslında insanlara birçok mesajda iletmektedir. Bize ilettiği bu mesaj aslından çok şey anlatmaktadır. Kısa ve öz olmasının yanında kafamızdaki tüm soru işaretlerini de gidermesi gerekmektedir. Oluşturduğunuz tabeladan yerin orta yaşlı kişilere mi yoksa daha genç kesime mi hitap edeceğini de gözler önünde sermiş oluyoruz aslında. Bu sebepten hangi müşteriyi çekeceğimiz bile tabeladan geçmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın
Whatsapp Destek
1
Merhaba, yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by